Wszystkie ochronne żołnierskie żołnierze aramid/PE NIJ IIIA kamizelka balistyczna naukowa i wygodna konstrukcja

Miejsce pochodzenia Chiny kontynentalne
Nazwa handlowa ATFY
Orzecznictwo ISO9001
Numer modelu FDY-ATFY02
Minimalne zamówienie 100 sztuk
Czas dostawy 7 dni roboczych
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply 10000 SZT. MIESIĘCZNIE

Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać bezpłatne próbki i kupony.

WhatsApp:0086 18588475571

czat: 0086 18588475571

Skype'a: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Materiał Aramid/PE Obszar ochronny 0,7㎡
Poziom ochronny Nij Iiia Znosić Wodoodporna, ognioodporna tkanina oxford o wysokiej wytrzymałości 600D.
High Light

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych

,

Wojskowa kamizelka balistyczna naukowa

,

Wygodna kamizelka balistyczna wojskowa

Zostaw wiadomość
opis produktu

   Przyjmuje wysokiej wydajności tkaniny PE UD lub wysokiej wytrzymałości materiału aramidowego jako poziom kuloodporny, zewnętrzne powłoki tkaniny oxford z dobrą wodoodporną i ultrafioletową funkcją,Wydział z wysokiej wytrzymałości 600D wodoodporny, ognioodporny, tkanina oxford..

Śmieć kuloodporna jest bardzo ważnym sprzętem ochronnym, wykonanym z zaawansowanych materiałów i technologii, i może zapewnić poziom ochrony NIJ IIIIA,zapewnienie niezawodnego bezpieczeństwa życia użytkownika.
Ta kamizelka kuloodporna ma doskonałą ochronę, zdolną skutecznie oprzeć się atakowi kul na poziomie NIJ IIIA,i budowanie solidnej bariery bezpieczeństwa dla użytkownika w niebezpiecznym środowiskuJego konstrukcja jest naukowa i rozsądna, pasuje do ludzkiego ciała, jest wygodna w noszeniu i nie wpływa na ruch.Śmieć kuloodporna ma również dobrą trwałość i stabilność., może wytrzymać różne ciężkie testy.
Niezależnie od tego, czy jest to wojsko, policja czy ochrona, kamizelka kuloodporna odgrywa niezastąpioną i ważną rolę.i jest solidną linią obrony dla ochrony bezpieczeństwa życia.
Nasza fabryka
Wszystkie ochronne żołnierskie żołnierze aramid/PE NIJ IIIA kamizelka balistyczna naukowa i wygodna konstrukcja 0

  Hebei Antaifuyuan Safety Equipment Manufacturing Co.,Ltd. (ATFY) jest krajowym przedsiębiorstwem o wysokiej technologii, które łączy badania z produkcją.koncentruje się na produkcji sprzętu wojskowego i policyjnegoJest członkiem Komitetu Technicznego ds. Standaryzacji Specjalnego Sprzętu Policji w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego.ale także członek Chińskiego Stowarzyszenia Bezpieczeństwa i Ochrony Przemysłu.
Jakość jest uważana za podstawę przetrwania i rozwoju,ATFY przeszedł już certyfikację międzynarodowego systemu jakości ISO9001 i ściśle wykonuje zgodnie z wymaganiami systemu zarządzania jakością.Produkty różne parametry wydajności wszystkie spełniają międzynarodowy wiodący poziom,posiadając certyfikaty kwalifikacji inspekcji od autorytatywnych działów badawczych,Na przykład Ministerstwo Bezpieczeństwa PublicznegoATFY dąży do "zero wad" produktów i gwarantuje oferowanie produktów wysokiej jakości, doskonałą obsługę dla każdego użytkownika.ATFY został uznany za wiarygodnego producenta przez chińską korporację wojskową ds. importu i eksportu
przemowy.

Wszystkie ochronne żołnierskie żołnierze aramid/PE NIJ IIIA kamizelka balistyczna naukowa i wygodna konstrukcja 1

Od ponad dziesięciu lat specjalizujemy się w produktach oporowych i jesteśmy wieloletnim dostawcą do Ameryki, Azji Południowej i Bliskiego Wschodu.
Powierzchnia fabryki: ponad 5000 metrów kwadratowych Linia produkcyjna: 10 linii, ponad 500 pracowników Maszyny: 60 maszyn, 50 maszyn do szycia, 5 maszyn do zamykania krawędzi, 5 maszyn do mocowania guzików